Skype Gelen Kutusuna Nasıl Bakılır ?

admin tarafından 2 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve 11 yorum yapıldı.

Messenger’in kapanması üzerine Skype kullanmak zorunda kalan kullanıcılardan çeşitli sorular geliyor.Özellikle  messenger’ı mail akışı için kullananların en büyük sorunu maillerine nasıl bakacakları oldu.Messenger kapandı ama  messenger adresleriniz kapanmadı  mail adreslerinizi hala kullanabiliyorsunuz.

Microsoft’un hotmaili kaldırarak  onun yerine getirdigi Outlook  mail sistemi ile maillerinizi göndermeye devam edebilirsiniz , gelen maillerinizede buradan cevap verebilirsiniz.

Outlook Nedir  outlook kullanımı hakkında bilgi almak için Buradaki yazımızı okuyabilirsiniz , alışmanıza yardımcı olacağını düşünüyorum.

Outlook sitesine gitmek için Tıklayınız.

Outlook sitesine messenger adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra hotmail’de yaptıgınız gi,bi gelen maillerinize bakabilir  isterseniz başka birinede mail gönderebilirsiniz.Her tülü soru ve sorunlarınızı konu altındaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca SKYPE ÇOKLU OTURUM AÇMA konumuza da bakabilirsiniz.

Write essay uk
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 11 )
 1. Kişisel Blog diyor ki:

  Hotmailin kapatılmasından sonra herkes bu konularda tereddüte düşmeye başladı ve henüz çok az kişi outlook sitesini biliyor.

 2. admin diyor ki:

  işte bizde tereddütte kalanlar ve programı kullanmayı bilmeyenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz elimizden geldi kadarıyla

 3. ferdi tomas diyor ki:

  ben bu skype işini hiç sevmedim ne oldu msn ye kapattılar çok işe yarıyodu skype işimizi zorlaştırdı kaldırın skypeyi ??

 4. admin diyor ki:

  messenger son yıllarda aktif olan sosyal paylaşım sitelerine fazla ragbet olduğu için kullanılmıyordu bu yüzden kapatıldı ona alternatif olarak skype kullanılıyor

 5. MrT diyor ki:

  ben face sıfremı unuttugum ıcın maılıme gondderılen sıfreye bakamıyorum gelen kutusunu bulamadıgım ıcın yardımcı olurmusun admın..

 6. Bilgecan Gökkaya diyor ki:

  Ruh Halim ; Skype’ı kapadıktan sonra gelen o ses.

 7. günay diyor ki:

  face de oyun oynıayamıyom yorum yaamıyom

 8. sefer darıcı diyor ki:

  yaa bi oyunun e mailne yoladım gelmiyokutusunaaa

 9. serkan tercanlı diyor ki:

  YA YAPAMADIM NASIL OLACAK YA OFF.

 10. serkan tercanlı diyor ki:

  Ya diyoki e-posta adresiniz doğrulayın.Ama gelen kutuma bakamadığım için doğrulayamıyorum.Lütfen bir yardımcı olun.Güncel Blog

Sitemap - Mobil Sitemap - Image Sitemap -

Google Ping
Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2